Porażka AZSu UG z Clearexem Chorzów

Akademicy znów nie mogli znaleźć recepty na rywali z Chorzowa.

TAGI

AZS UG po zaciętym meczu przegrywa dzisiaj przed własną publicznością 1:5 (0:2). Mecz nie był wcale tak jednostronny, jak na to wskazuje wynik. Po pierwszej połowie przyjezdni prowadzili 0:2 i wszystko wskazywało na to że wywiozą z Gdańska komplet punktów. Jednak w drugiej połowie to napór gospodarzy trwał, w efekcie szybko udało się strzelić kontaktowego gola i kibice mieli prawo oczekiwać, że kolejne gole dla AZSu są jedynie kwestią czasu. Akademicy ostro atakowali i stwarzali sobie sytuacje bramkowe, jednak niestety nie potrafili wykorzystać żadnej z nich. To się wkrótce zemściło, gdyż z groźnymi kontrami wychodzili zawodnicy Clearexu. To właśnie po szybkich wypadach przyjezdnych padły bramki na 3:1, 4:1 i 5:1.

Mimo zażartej walki i wielu prób i szans na odwrócenie wyniku, gdańscy futsaliści po raz kolejny w ostatnim czasie ulegli rywalom z Chorzowa.

AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów 1:5 (0:2)

0:1 Tomasz Golly 2:18

0:2 Mikołaj Zastawnik 7:21

1:2 Maciej Osłowski 24:42

1:3 Mikołaj Zastawnik 24:58

1:4 Szymon Łuszczek 35:48

1:5 Mateusz Omylak 37:23