mobile

Porażka Lotosu Gdańsk z Jastrzębskim Węglem

Siatkarze z Gdańska nie pokrzyżowali planów wyżej notowanym rywalom i ulegli przed własną publicznością 1:3.

TAGI

Jastrzębski Węgiel potrzebował kompletu punktów żeby awansować do czołowej czwórki PlusLigi. Od samego początku przyjezdni mocno naciskali, dzięki czemu dość gładko wygrali pierwszego seta. W drugim natomiast świetną partię rozegrali gospodarze, dając pokaz znakomitej gry i wygrywając 25:14. W trzecim secie znowu dominowali goście, dzięki czemu dość łatwo odskoczyli gdańszczanom i bez problemów "dowieźli" przewagę do końca. Czwarty set, jak się okazało ostatni, przyniósł kibicom zgromadzonym w Ergo Arenie mnóstwo emocji. Jednak po bardzo wyrównanej rozgrywce górą byli siatkarze Jastrzębskiego Węgla, którzy po czterech piłkach meczowych odnieśli w końcu zwycięstwo.

LOTOS Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 1:3 (20:25, 25:14, 18:25, 26:28).