mobile

Prezydent Gdańska poinformowała, że przebywa na kwarantannie. Będzie pracować zdalnie

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz poinformowała w sobotę 24 października, że przebywa na kwarantannie. Zapewniła, że będzie pracować zdalnie.

inf. prasowa
Prezydent Gdańska poinformowała, że przebywa na kwarantannie. Będzie pracować zdalnie

Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz o tym, że przebywa na kwarantannie poinformowała na swoim profilu facebookowym. Kwarantanna ma związek z zachorowaniami na Covid-19, które miały miejsce w jej rodzinie, zapewniła też, że czuje się dobrze.

- Kochani & Kochane, musicie wiedzieć, że przebywam na kwarantannie. Niestety, w mojej najbliższej rodzinie są zachorowania. Czuję się dobrze, będę pracować zdalnie, a z niektórymi z Was nawet się usłyszę - napisała Aleksandra Dulkiewicz.

W tym samy wpisie znalazła się też informacja dotycząca pracy Urzędu Miejskiego w czasie pandemii i apel do mieszkańców Gdańska.

- Pracownicy gdańskiego magistratu wspierają przeciążony SANEPID - Państwowa Inspekcja Sanitarna, będziemy dyżurować przy telefonach.
Proszę dbajcie o siebie wzajemnie, szczególnie o seniorów. A dla medyków, pielęgniarek, salowych, ratowników, laborantów i farmaceutów, pracowników Sanepidu i wszystkich, którzy utrzymują życie w nas i mieście – wyrazy wdzięczności i solidarności. Wszystkim Wam życzę zdrowia!
- dodaje Prezydent Gdańska.

 

 

 

Źródło: UM Gdańsk

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda