mobile
REKLAMA

#RUNGDN Motocross już 14 maja. Trwają zapisy – zgłoś udział i sprawdź się w rywalizacji

Gdański Ośrodek Sportu zaprasza wszystkich miłośników sportowej aktywności do wzięcia udziału w biegowej rywalizacji #RUNGDN Motocross. Zaplanowano je 14 maja.

Informacja prasowa
TAGI
#RUNGDN Motocross już 14 maja. Trwają zapisy – zgłoś udział i sprawdź się w rywalizacji

Gdański Ośrodek Sportu, organizator zawodów biegowych przypomina, że rok temu #RUNGDN na torze motocrossowym były nie tylko jedną z pierwszych imprez sportowych po covidowym lockdownie, ale także biegiem, który uczestnikom wyjątkowo przypadł do gustu. Wszystko za sprawą bardzo wymagającej trasy, która charakteryzowała się wieloma zbiegami i podbiegami. Równie wymagająca była też nawierzchnia. Atrakcją dla biegaczy była przede wszystkim lokalizacja, na co dzień niedostępną dla gdańszczan. W rocznym podsumowaniu ta edycja zebrała wiele pozytywnych komentarzy.

Zawodnicy przyznawali, że #RUNGDN na torze motocrossowym nie do końca wiedzieli, czego mają się spodziewać, natomiast otrzymali bardzo wymagający bieg o interwałowym charakterze, wyczerpujący mimo stosunkowo niewielkiego dystansu do pokonania. W takich warunkach o zwycięstwie decydują inne parametry, niż podczas startów na trasie o bardziej płaskim profilu.

Wszystkich aktywnych, którzy mieli już okazje, oraz tych, którzy chcieliby spróbować swoich możliwości GOS zaprasza na tor motocrossowy już 14 maja!

Uczestnicy RUNGDN Motocross będą mieli do pokonania dwie pętle o długości 2,5 kilometra. Na mecie na biegaczy czeka pamiątkowy medal. Trasa nie posiada atestu PZLA, a dystans został zmierzony urządzeniem GPS.

W planie GOS na ten rok jeszcze następujące imprezy z biegowego cyklu:

  • #RUNGDN Sobieszewo – 24 września 2022 – Wyspa Sobieszewska, godz. 11:00
  • #RUNGDN Hevelianum – 22 października 2022 – Góra Gradowa, godz. 11:00
  • fot GOS

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda