mobile

Trefl Gdańsk kontra Asseco Resovia Rzeszów - już w piątek, 16.11.2018 r. w Ergo Arenie; specjalne komunikaty głosowe w pojazdach gdańskiej komunikacji miejskiej

„Tym tramwajem dojedziesz do ERGO ARENY. Dziś o godz. 18 gramy tam mecz. Zapraszam, Andrea Anastasi” – komunikat o takiej treści w piątek, 16.11.2018 r. usłyszą pasażerowie gdańskiej komunikacji miejskiej. Głos trenera rozlegnie się w tramwajach linii 2, 5, 6 i 8 i w autobusach linii 117, 122, 148 oraz 227. W ten sposób Trefl Gdańsk promuje piątkowy mecz z Asseco Resovią Rzeszów.

informacja prasowa
TAGI
Trefl Gdańsk kontra Asseco Resovia Rzeszów - już w piątek, 16.11.2018 r. w Ergo Arenie; specjalne komunikaty głosowe w pojazdach gdańskiej komunikacji miejskiej

Skąd wybór tych konkretnych linii tramwajowych i autobusowych? Chodziło o środki komunikacji miejskiej, zatrzymujące się najbliżej gdańsko-sopockiej hali Ergo Arena. Nagrane zaproszenia na mecz, czytane przez trenera Andreę Anastasiego, będą emitowane od pierwszych porannych kursów do momentu rozpoczęcia spotkania. Oznacza to, że na każdym przystanku, na którym będą zatrzymywać się tramwaje linii 2, 5, 6 i 8 i autobusy linii 117, 122, 148 i 227, pasażerowie oprócz nazwy przystanku usłyszą również głos trenera naszych koszykarzy.

Podczas piątkowego starcia w ERGO ARENIE uczczone zostanie również 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Wyjściu zawodników na parkiet towarzyszyć będzie specjalna oprawa, na wybranych krzesełkach kibiców będą czekać białe i czerwone kartki do ułożenia flagi Polski, z głośników rozbrzmiewać będzie głównie polska muzyka, a w przerwach meczu odbędą się m.in. konkurs wiedzy o Niepodległej oraz pokazy jednego z najstarszych sportów – szermierki.

 

Szczegółowe informacje dotyczące meczu na stronie internetowej http://sport.trefl.com/siatkowka/aktualnosci/

Źródło fotografii: Gdańsk Wiki

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda