mobile
REKLAMA

Ulica Na Szańcach po remoncie: bezpieczeństwo i nowoczesność dzięki Budżetowi Obywatelskiemu

Projekt "Na Szańcach - ulica OdNowa" zakończył się sukcesem, obejmując utworzenie nowego chodnika oraz naprawę nawierzchni jezdni na 200-metrowym odcinku ulicy Na Szańcach między ulicami Zuchów i Bratki. Prace te nie tylko poprawiły estetykę, ale przede wszystkim zwiększyły bezpieczeństwo użytkowników drogi

Aleksandra Żochowska
TAGI
Ulica Na Szańcach po remoncie: bezpieczeństwo i nowoczesność dzięki Budżetowi Obywatelskiemu

Projekt "Na Szańcach - ulica OdNowa" zakończył się z sukcesem, co zaowocowało utworzeniem nowego chodnika i naprawą nawierzchni jezdni na odcinku o długości 200 metrów przy ulicach Zuchów i Bratki. Po letnich pracach remontowych, ta część ulicy Na Szańcach prezentuje się teraz w doskonałym stanie, przypominając nowo wybudowaną arterię.

Remont odcinka ulicy Na Szańcach, który został zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego, nie tylko poprawił jej wygląd, ale przede wszystkim zwiększył bezpieczeństwo użytkowników drogi. Głównym celem projektu było zapewnienie bezpiecznych warunków ruchu drogowego.

Wcześniej piesi zmuszeni byli korzystać z nieutwardzonego pobocza lub przemieszczać się przy skraju jezdni, co stanowiło potencjalne zagrożenie. Po zakończonych pracach mogą oni teraz bezpiecznie korzystać z nowego chodnika, który został połączony z istniejącym ciągiem pieszym prowadzącym od ulicy Zuchów do ulicy Modrej. W ramach projektu przeprowadzono także remont nawierzchni jezdni, na której położono nową warstwę asfaltu, co znacząco poprawiło warunki jazdy dla kierowców, umożliwiając im bezpieczne i komfortowe poruszanie się. Całkowita powierzchnia wyremontowanej nawierzchni jezdni wyniosła 1400 m², a dodatkowo położono 316 m² nowego chodnika.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda