mobile

W Teatrze Atelier

Teatr Atelier zaprasza na spektakl Sopockiego Teatru Tańca „manRay. Barbarzyńca”. W marcu odbędzie się również kolejne z cyklu Sopockich Spotkań Kobiet, a także zajęcia w ramach Klubu Animus 60+

Informacja prasowa
W Teatrze Atelier

Spektakl w Atelier

Przedstawienie Sopockiego Teatru Tańca „manRay. Barbarzyńca” można zobaczyć w Teatrze Atelier - bohaterem spektaklu jest urodzony w 1890 roku w Filadelfii Emmanuel Radnitzky, pracujący pod pseudonimem Man Ray. Był fotografem, malarzem, twórcą fotogramów i reżyserem filmowym. Spektakl Sopockiego Teatru Tańca jest swobodną interpretacją dzieł Man Ray'a, w stylu avangard performance video art. Aktorzy-tancerze STT wcielają się w postaci z surrealistycznych filmów i obrazów artysty. 

Sopockie Spotkania Kobiet

W Teatrze Atelier odbędzie się również kolejne z cyklu Sopockich Spotkań Kobiet. „Tylko tak oznacza zgodę” to temat spotkania 21 marca o godzinie 18.00. Zaprasza Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu, prowadząca i autorka cyklu. 

Zajęcia klubu Animus

Sopocian w wieku 60+ Teatr Atelier zaprasza na cykliczne, bezpłatne zajęcia klubu Animus. Każde ze spotkań tworzy odrębną całość, choć łączy je wszystkie hasło: taniec – teatr – komunikacja. W poniedziałki, w godz. 15.00-16.30 zajęcia z jogi, w środy, w godz. 15.00-16.30 spotkania poświęcone sztuce komunikacji przez taniec i słowa. Zajęcia prowadzą Joanna M. Czajkowska, choreografka, tancerka, współtwórczyni Sopockiego Teatru Tańca oraz Anna Myszkowska-Sznajder – trenerka, business coach i managerka.

fot.Anna Kłosowska/UMS

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda